Dotazníky spokojenosti

Vloženo: 25.08.2021

Vážení,

od 25. srpna 2021 probíhá v našem Domově každoroční dotazníkové šetření týkající se zjištění míry spokojenosti s poskytovanými službami. Dotazníky jsou adresovány klientům a jejich rodinným příslušníkům. Dále jsou k dispozici dotazníky zjišťující naplnění veřejného závazku sociální služby Domov pro seniory, který je určen i ostatní veřejnosti. Vyplnění těchto anonymních dotazníků je zcela dobrovolné a bude sloužit jen pro potřeby DpS Chvalkov. Zjištěné informace povedou ke zkvalitnění stávajících poskytovaných služeb v Domově, popřípadě zavedení nových.

Dotazníky jsou k dispozici na nástěnkách ve všech patrech Domova, nebo na našich webových stránkách. Vyplněný dotazník, prosím, vhoďte do schránky důvěry, která je umístěna na každém patře v Domově. Sběr dotazníků bude probíhat do 15. 9. 2021.

V případě jakýchkoli nejasností se s Vašimi dotazy obraťte na sociální pracovnice.

Za veškeré sdělené informace Vám předem děkujeme.

Palírna Enzianbrennerei Grassl Podrobnosti na: https://www.radynacestu.cz/magazin/palirna-enzianbrennerei-grassl/

Připojený soubor


ZPĚT NA AKTUALITY
Jihočeský kraj Ministerstvo práce a sociálních věcí Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Výcvikové canisterapeutické sdružení Hafík, z.s Virtuální Univerzita třetího věku Obec Čížkrajice Trhové Sviny