Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > SENIOR CENTRUM ROKU 2012

SENIOR CENTRUM ROKU 2012Datum konání:
22.5.2013

Oslava - senior centrum roku 002.jpg
Včera 21.5. 2013 proběhlo v divadelním sále Emauzského opatství v Praze slavnostní vyhlášení výsledků 1. ročníku soutěže SENIOR CENTRUM ROKU (nejlepší seniorské zařízení v České republice).

Máme ohromnou radost, že se s Vámi můžeme podělit o následující zprávu:
"V kategorii domovů pro seniory jsme v početné konkurenci špičkových domovů ČR obsadili krásné 1. MÍSTO a stali jsme se tak SENIOR CENTREM 2012".

Všichni zaměstnanci našeho domova si tohoto ocenění (ocenění jejich práce) velice váží a plně si uvědomují závazek, který tímto oceněním na sebe do dalších let přebírají.

Velikou radost mají samozřejmě i naši klienti, kteří se již těší na zítřejší plánovanou oslavu.

Obsáhlejší reportáž ze slavnostního vyhlašování výsledků naleznete v druhém čísle našich Chvalkovských listů, které vyjde v červnu.

Nadačnímu fondu Veselý Senior, odborným garantům soutěže a patronům projektu děkujeme za krásné ocenění. Vážíme si toho, že právě náš domov je zaujal. Za krásné ceny též děkujeme sponzorům soutěže.

23.05. 2013 Dnes jsme společně s našimi klienty oslavili vítězství v soutěži SENIOR CENTRUM ROKU. Fotografie z vyhlašování výsledků a oslav v našem domově naleznete na odkazu níže.

Fotogalerie - SENIOR CENTRUM ROKU

Certifikát "SENIOR CENTRUM ROKU 2012"
Šek