Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Společnost A. Schmied s.r.o. nám darovala polohovací křeslo Elysse

Společnost A. Schmied s.r.o. nám darovala polohovací křeslo ElysseDatum konání:
18.7.2013

DSC_0947i.jpg
Společnost A. Schmied, s.r.o. se sídlem v Trhových Svinech darovala našemu domovu u příležitosti dokončení výstavby nových výrobních hal polohovací křeslo Elysse.

Polohovací křeslo Elysse využíváme v našem domově zejména v rámci volnočasových aktivit a aktivního trávení volného času našich imobilních klientů, kteří jsou plně odkázáni na péči personálu. Prostřednictvím tohoto křesla se i oni v doprovodu našeho personálu či své rodiny mohou vypravit na procházku mimo areál domova.

Křeslo Elysse na Dni otevřených dveří společnosti A. Schmied, s.r.o. slavnostně převzala naše paní ředitelka Ludmila Hoffelnerová a její zástupkyně Eva Chaloupecká od jednatelů společnosti Mgr. Klause Schmieda a Ing. Waltera Stütze. Slavnostního předání byl též přítomen starosta města Trhové Sviny Ing. Radislav Bušek a vedoucí výroby společnosti A. Schmied, s.r.o. pan Lubomír Landkammer. Tlumočení zajistila vedoucí personálního a finančního útvaru společnosti A. Schmied, s.r.o. paní Jaroslava Sýkorová.

Křeslo Elysse je pro nás neocenitelným pomocníkem v péči o naše klienty. Společnosti A. Schmied, s.r.o. děkujeme a jejich daru si velmi vážíme! Prostřednictvím jejich daru můžeme naše služby opět zkvalitnit a umožnit tak většímu počtu našich klientů prožít příjemné chvíle nejen při procházkách po okolí, ale i při účastni na volnočasových aktivitách, již by se bez křesla Elysse zúčastnit nemohli. Děkujeme!

Převzetí křesla Elysee