Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Tvořivé ruce - 3. setkání v DpS Kaplice

Tvořivé ruce - 3. setkání v DpS KapliceJiž třetí setkání projektu "TVOŘIVÉ RUCE " proběhlo v DpS Kaplice. Tématem tohoto setkání byl barevný podzim. Náš domov se nachází v krásné přírodě, proto jsme se inspirovali tím, co je nám blízké. S našimi klienty jsme vytvořili podzimní les. Jako materiál jsme použili přírodní suroviny: mech, šípky, klacíky, ale také textilní látky, přízi na pavučinu, keramickou hmotu atd.

Les

Pan Josef Bartyzal nám vyřezal ve své dílně dřevěný krmelec, do kterého jsme dali seno.

V našem lese nechyběla ani zvířátka např. srnky, zajíci, ježci, veverka a další. Myslím, že se nám barevný podzimní les moc povedl a všichni obdivovali a chválili jeho tvůrce.

   

V DpS Kaplice hodnotili kromě výrobků také pěvecké umění. Nejprve byli vybráni páni řidiči ze všech zúčastněných domovů, kteří by se byli tohoto úkolu rádi vzdali, ale nebylo jim to nic platné. Další na řadě byli sociální pracovníci. Na konec vystoupili klienti ze všech domovů. Naši klienti si vybrali píseň Okolo Třeboně a umístili se na druhém místě. Již nyní se těšíme na čtvrté závěrečné setkání projektu ,,TVOŘIVÉ RUCE“ s tématem Vánoce.

 

                                                                                                                                               Text: Dagmar Netušilová

Více fotografií ke shlédnutí: ZDE


                     Leták                

           IMG.jpgIMG_0001.jpg 
 

  aed.jpg 

logoJčK.JPG

Sociální služba je podpořena z rozpočtu Jihočeského kraje