Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Závěrečný seminář Virtuální Univerzity třetího věku - Praha

Závěrečný seminář Virtuální Univerzity třetího věku - PrahaDatum konání:
13.5.2014

Letní semestr Virtuální Univerzity třetího věku nám uběhl jako voda. V našem konzultačním středisku jsme se v průběhu tohoto semestru intenzivně věnovali studiu kurzu "Lidské zdraví".

Máme radost, že všichni naši studenti splnili studijní povinnosti a úspěšně tak letní semestr ukončili! Gratulujeme jim!

Závěrečný seminář, na němž se studentům slavnostně předávají certifikáty o úspěšném absolvování semestru proběhl na České zemědělské univerzitě v Praze v úterý 13.5. 2014. S částí studentů z našeho konzultačního střediska jsme se slavnostního předávání zúčastnili. Bohužel, někteří naši studenti by náročnou cestu do Prahy, vzhledem ke svému zdravotnímu stavu, nezvládli. Certifikáty jim z Prahy přivezla sociální pracovnice (vedoucí konzultačního střediska).

Po závěrečném semináři jsme si prohlédli "naší" univerzitu, naštívili studentskou menzu a během čekání na autobus domů, objevili krásné zákoutí na Smíchově.

Slavnostní ukončení celého letního semestru včetně předání certifikátů studentům, kteří se s námi do Prahy vypravit nemohli, proběhne v DpS Chvalkov začátkem června.

Fotogalerie z cesty na závěrečný seminář ZDE

VU3V VU3V VU3V

 

  

 

 

 


                     Leták                

           IMG.jpgIMG_0001.jpg 
 

  aed.jpg 

logoJčK.JPG

Sociální služba je podpořena z rozpočtu Jihočeského kraje