Drobečková navigace

Úvod > Kulturní vyžití zaměstnanců

 

Kulturní vyžití zaměstnanců

Rok 2019

Dne 25. 05. 2019 se zaměstnanci našeho domova vypravili na společný výlet v rámci Fondu kulturních a sociálních potřeb. Tentokrát jsme navštívili Pasov, společně jsme podnikli platbu lodí Kristallschiff z Pasova do Obernzellu a zpět. Dále jsme navštívili vyhlídku z Horního hradu na Pasov a barokní městečko Schärding.

DSC04374.JPG

Rok 2018

Dne 23. 06. 2018 se zaměstnanci našeho domova vypravili na společný výlet v rámci Fondu kulturních a sociálních potřeb. Tentokrát jsme navštívili naše hlavní město. Po plavbě parníkem po Vltavě, jsme se přívozem přesunuli do Zoo Praha, kde jsme již obdivovali tamní faunu a flóru.

20180623_134845.jpg IMG-20180703-WA0001.jpg IMG_20180623_093355.jpg

 

Rok 2016

Dne 29. 06. 2016 se zaměstnanci našeho domova vypravili na další z pracovních cest. Tentokrát jsme navštívili Domov pro seniory Bechyně. V doprovodu Mgr. Sakařové ( ředitelky domova) jsme se seznámili s tamním zařízením a jeho provozem.

Výlet.JPG

Poté jsme navštívili restauraci Protivínka a po společném obědě jsme zavítali na bechyňský zámek.

výlet 3.JPG

 

Rok 2014

Dne 27. 05. 2014 se zaměstnanci našeho domova vypravili na pracovní cestu do Domova seniorů Mistra Křišťana Prachatice. Paní ředitelka Ing. Bc. Hana Vojtová nám umožnila prohlídku zařízení, seznámila nás s jeho provozem a nechala nás nahlédnout do budoucích plánů poskytování sociálních služeb v tamním domově.

Prachatice

 

Po společném obědě v Prachaticích jsme se vpravili na prohlídku zámku Kratochvíle.

 

Kratochvíle

Kratochvíle

Kratochvíle

Kratochvíle

 

Rok 2015

Dne 30.05. 2012 se zaměstnanci našeho domova vypravili na dlouho plánovanou pracovní cestu do DpS Stachy - Kůsov. V dopoledních hodinách jsme měli možnost prohlídnout si zařízení domova pro seniory a seznámit se s jeho provozem.


V odpoledních hodinách naši zaměstnanci společně podnikli krásný výlet na hrad Kašperk.

  

 Rok 2011

Dne 19.10. 2011 nás navštívilo 26 zaměstnanců z rakouského domova pro seniory St. Elisabeth v Rainbachu. Jsme velice rádi, že se u nás našim zahraničním kolegům líbilo a naše vzájemná spolupráce pokračuje.

 

Rok 2010

11.11. 2010 Jsme se vypravili na návštěvu spřáteleného domova pro seniory St. Elisabeth v Rainbachu (Rakousko). Mimo domova pro seniory jsme měli příležitost navštívit i domov s pečovatelskou službou a tamní mateřskou školu. Výborná vzájemná spolupráce těchto zařízení a mezigenerační provázanost nás nadchla. Pracovní výlet nás velmi obohatil a krásně strávený den jsme zakončili společnou večeří.

Děkujeme zaměstnancům sociálních služeb a mateřské školky v Reinbachu za jejich milé přijetí.

Wir danken Mitarbeiter der sozialen Dienste und Kindergarten in Reinbach für ihren herzlichen Empfang.

 

Dne 19. 06. 2010 Jako každý rok i letos se naši zaměstnanci a jejich rodinný příslušníci vydali na výlet. Jeli jsme Semmerinskou železnicí, zapsanou na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Navštívili jsme lázeňské město Semmering, kam jsme dojeli vlakem. Podnikli jsme vycházku na Doppeltreiter (919 m) s vyhlídkou na nejatraktivnější část železnice. Dále  jsme se zastavili u poutního  kostela Maria Schutz, poslední zastávkou byl hrad Forchenstein s největší soukromou sbírkou zbraní v Rakousku.

Netradiční výlet Semmeringskou železnicí s návštěvou okolních památek byl pěkně stráveným dnem.

 

 

Rok 2009

Dne 19.9.2009 náš pracovní kolektiv s rodinnými příslušníky a bývalými zaměstnanci vyjel na výlet do Rakouska.
Navštívili jsme největší ledovou jeskyni na světě "EISRIESENTWELT WERFEN".
Počasí nám celý den přálo.Cesta k jeskyni jako i návštěva jeskyně byla jedinečná. Byl to nezapomenutelný zážitek.
Cestou domů jsme ještě navštívili Keltské městečko HALLEIN, kde se po dvě tisíciletí provozovala těžba soli. Prohlídli jsme si historické centrum, které je chráněnou památkovou rezervací.

 

                     Leták                

           IMG.jpgIMG_0001.jpg 
 

  aed.jpg 

logoJčK.JPG

Sociální služba je podpořena z rozpočtu Jihočeského kraje