Drobečková navigace

Úvod > Příjem klientů

Příjem klientů

Domov pro seniory poskytuje sociální služby 49 seniorům, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku a zdravotního stavu, a jejichž zdravotní a sociální situace vyžaduje pomoc druhé osoby.

Nové klienty přijímáme na základě podané "Žádosti do domova pro seniory Chvalkov".  

Při jednání se zájemcem o službu zachováváme ohleduplnost, mlčenlivost, diskrétnost a věnujeme zájemci dostatek času.

Zájemci o službu mohou domov pro seniory zkontaktovat :

  • Telefonicky: sociální pracovnice -  číslo telefonu 386323137

                            ředitel - číslo telefonu 386322250

  • písemně nebo e-mailem: socpracovnice@domovchvalkov.cz,
  • osobní návštěvou předem domluvené schůzky se sociální pracovnicí nebo ředitelem DpS Chvalkov (i v dny pracovního klidu je možné domluvit prohlídku v zařízení, v tomto případě zájemce provede vedoucí sestra směny).

Zájemci poskytujeme informace týkající se: ubytování, stravování, ošetřovatelské péče, lékařské péče, základních činností dle zákona o sociálních službách, volnočasových aktivit, autobusového spojení a o možnostech trávení volného času ve své rodině. Zájemce je informován  o výši a způsobu úhrady za poskytované služby a o vedení individuálního plánování poskytovatelem.

Při jednání se zájemcem požadujeme informace týkající se: zdravotního stavu, rodinného zázemí, jeho představ o bydlení, o trávení volného času a jeho zájmech, o výši přiznaného důchodu a příspěvku na péči  - ve fázi jednání se zájemcem se jedná o dobrovolný údaj, konkrétní výše důchodu a příspěvku na péči je zjišťována před podpisem smlouvy v rámci sociálního šetření, které předchází podpisu smlouvy (výše důchodu je i nadále dobrovolný údaj, v případě, že klient nesdělí poskytovateli výši svého důchodu, poskytovatel stanoví výši úhrady v plné výši).   

                     Leták                

           IMG.jpgIMG_0001.jpg 
 

  aed.jpg 

Vyhledat v textu

23. 8. Sandra

Zítra: Bartoloměj

logoJčK.JPG

Sociální služba je podpořena z rozpočtu Jihočeského kraje 

Návštěvnost stránek

114370